Herontwikkeling Rivierenbuurt

Woningcorporaties Portaal en de Sleutels willen een deel van hun woningen in de Rivierenbuurt slopen. En hiervoor nieuwe woningen terugbouwen. Samen met de gemeente gaan zij onderzoeken of dit haalbaar is.

Woononderzoek Huurders Rivierenbuurt

Woononderzoek Huurders Rivierenbuurt

Dinsdag 21 maart 2023 is het Woononderzoek Rivierenbuurt, gehouden onder de huurders van de complexen van Portaal en De Sleutels, gepresenteerd.

Het was een goede avond in Huis van de Buurt Matilo, hoge opkomst en goede communicatie tussen huurders en corporaties.

[het rapport]  

Rivierenbuurt: Participatieverslagen nieuwsbrief

Rivierenbuurt: Participatieverslagen nieuwsbrief

Participatie Rivierenbuurt

De gemeente Leiden, en woningcorporaties de Sleutels en Portaal maken een toekomstplan (gebiedsvisie) voor de Rivierenbuurt in Leiden. Bureau Bewonerszaken organiseert de communicatie en participatie, namens de drie partijen.

Tijdens de meedenkmaand van 15 september tot 15 oktober 2022 ging het Bureau Bewonerszaken samen de buurt in. Ze spraken bijna 500 personen over hun ideeen en wensen voor de vernieuwing van de buurt.

Het rapport is klaar!

We hebben het rapport klaar. We hebben een pagina op onze website gemaakt waar alle resultaten van de meedenkmaand worden getoond, inclusief filmpjes, participatieverslag en de individuele reacties als bijlage. 

 Eind december 2022 is in de Rivierenbuurt een nieuwsbrief rondgebracht met de aankondiging van het rapport.
Je kunt alles hier lezen: https://bureaubewonerszaken.nl/rivierenbuurt-leiden/

Divers documenten:

 

 

Een aanvulling op dit dossier?

Wil je iets bijdragen ten aanzien van dit dossier?